C.E.L.I.B.A.T. - neišjungiama reklama

C.E.L.I.B.A.T

Captive - Patraukianti 
Eye - Akių
Level - Lygio
Indoor - Vidaus
Billboards - Reklama
At - Kur?
Toilets - Tualetuose.

1-4 minutės

Tiek vidutiniškai laiko bus žiūrima į Jūsų reklamą. Apmąstant, be jokio blaškymo ar trukdymo. Reklama, kurios neišjungsi, neperversi kito puslapio.

iki 98 %

98 proc. lankytojų pastebės Jūsų reklamą.
91 proc. - ją perskaitys.
85 proc. - ją įsimins ir paskatins įsigyti. 

Milijonas +

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropolius bei Panevėžio RYO ir Babiloną aplanko virš trijų milijonų lankytojų per mėnesį. 
Kas trečias iš jų apsilanko poilsio kambariuose.
Tai yra virš milijono lankytojų, kurie pamatys jūsų reklamą.

Unikalu

Reklama orientuota tiesiogiai pagal lytį.
Reklama, skirta tik moterims.
Reklama, skirta tik vyrams.
Intymu, patrauklu, unikalu.

Vidaus reklama tobulėja ir ieško naujų sprendimų pasiekti potencialius klientus. Mūsų siūlomas sprendimas yra inovatyvus ir neišjungimas. Geriausias sprendimas pasiekti plačiausią auditoriją.

Reklaminiai plakatai didžiausiuose prekybos ir pramogų centruose, kur didžiausi klientų srautai. Reklaminis pranešimas pateiktas taip, kad potencialus klientas juos pamato tiesiogiai ir pateikiama žinutė yra pastebima bei įsimenama. Be to, pataikoma tiesiai į tą grupę, kuriai pranešimas ir yra adresuotas.


Reklama poilsio kambariuose yra ne tik pastebima, bet ir perskaitoma 95% - 100% atvejų. Žmogus tuo metu neturi ką veikti, todėl noriai skaito prieš akis esančią informaciją. Nekintant vaizdinei reklamai, dėmesys sukoncentruotas tik į jūsų reklaminį pranešimą.

Kiekvienas klientas skiria jai nuo 45 sekundžių iki 4 minučių savo laiko. Dėmesys tik į reklaminį pranešimą. Neblaškant dėmesio, neskubant. Vyrai į ją žiūrės mažiausiai 45 sekundes, moterys iki 4 minučių.

Net 85% reklamą pamačiusiųjų ją atsimena po pirmojo karto, nes reklaminis pranešimas yra pastebimas mažiausiai du kartus: kabinoje arba prie pisuaro ir prie kriauklės, plaunant bei sausinant rankas.


Rėmeliai su Jūsų reklaminiu pranešimu bus matomi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose bei Panevėžio RYO ir Babilone - didžiausiuose ir daugiausia klientų pritraukiančiuose prekybos ir pramogų centruose Lietuvoje.

Pagal Akropolio duomenis, šiuos pramogų ir prekybos centrus aplanko virš trijų milijonų lankytojų per mėnesį, RYO ir Babiloną dar po 400 000. Čia jie praleidžia kelias valandas apsipirkinėdami, pramogaudami, valgydami. Todėl nenuostabu, kad kas trečias iš jų apsilanko ir poilsio kambaryje - kad ir nusiplauti rankas, susitvarkyti. O tai jau milijonas keturi šimtai tūkstančių lankytojų per mėnesį, kurie pamato Jūsų reklamą.